.
   
Hırdavat Anasayfa


 

Güller Pn.Mh.H.Akçalıoğlu Cd.No:45

Geri Dön


 

 

Hırdavat org internet sayfasında yüzlerce hırdavat işi yapmış olan firmalara ait bilgi kalemleri liste halinde bulunmaktadır. Uygun bulduğunuz herhangi bir satış yapan firmaya tıkladığınızda seçilen hırdavat işi yapanın hangi şehirde nasıl ürünler hırdavat ürünleri satışı olduğunu izleyebilirsiniz. Hırdavat ve Nalburiye ürünleri satışı yapan şirketlerin adres, telefonu faksı ve başka datası mevcuttur. Hırdavat ürünleri arasında onbinlerce gereç vardır Örnek vermek gerekirse: Isıtıcılar & Vantilatörler Pafta Kafaları Köpüklü Yıkama Makinaları Sentetik Son Kat Boya PVC Hortum Metal Kesme Testereleri para kasası kuyumcu kasası Dekupaj Testere Bıçakları Tav ve Kaynak Hamlaç Takımları Şarjlı Piller Yıldız Tornavida Şerit Testere Makinaları Rulo Zımparalar


 

bosch dekupaj          bosch dekupaj       vinç imalatı

testereler    kiralık forklift       NİVO
çelikpamuğu : Özel hazırlanmış, uzun ve keskin kenarlı çelik tel tomarı. Verniklenmiş yüzeyleri düzeltmeye ya da matlaştırmaya yarar.   
kalıp : Tezgâhta ya da makinede çok sayıda parçayla çalışırken, işlerin çabuk, temiz ve aynı ölçüde biçimlendirilmesini sağlayan yardımcı düzen.   
Super Yapıştırıcı Grubu       Plastik Boru Kaynak Makinaları