.
   
Hırdavat Anasayfa


 

Arıman Hırdavat

Geri Dön


 

 

Hırdavat org web sitesinde birçok hırdavat işiyle uğraşan kuruma sahip olduğu bilgiler mevcuttur. Uygun bulduğunuz bir satıcı kuruma tıkladığınızda o şirketin nerede ne tür satışı mevcut bulunduğunu bakabilirsiniz. Yeri ve faks ve telefon için yazılmış olan bilgilerindeki değişmeler için nadiren güncellemeler yapılmaktadır, bazı iletişim bilgilerinde değişiklik mevcut olma ihtimali vardır. Hırdavatçılık malları arasında yüzlerce alet bulunmaktadır Örneğin: Elektrik Çim Biçme Makinaları Elektrikli Ağaç Kesmeler Derinlik Mikrometreleri Ayarlı Penseler Havalı Tip Zımpara Makinaları Diş Tutucular diafon kapı Yatay Düşey Lazer Nivolar Mengeneler Kelepçeler Kazma,Kürek,Çekiç,Keser,Balyoz,Fırça Sapları Planya Makinaları Topuzlu Kilitler


 

dikiş kaynak          dikiş kaynak       satılık kaynak makinası

sapan    hidrolik ve pnömatik       Kompresör
milli menteşe : Mobilya kapaklarının yatay ya da düşey yönde açılmasını sağlayan, genellikle parçalarından biri delikli, öbürü milli olan menteşe.   
çaprazlama : -Testerenin keserken sıkışmaması için dişlerini belli ölçülere göre sağa sola bükme. 2- Aynı amaçla, dişucunu şişirme.   
Elektrikli El Aletleri        ÜÇGEN ZIMPARA